Hakkımızda

Karaduman A.Ş. bünyesinde kurulmuş olan AkStar markası 20 yılı aşkın süredir ev tekstili sektöründe faaliyet göstermektedir. Firma mevcut haliyle perde, perdelik kumaş, tül perde, brode ve perde ile ilişkilendirilebilecek tüm tekstil ürünlerin de tum ihtiyaçları karşılamak üzere zengin bir koleksiyonla yurtdışı müşterilerine hizmet vermektedir. Firmanın ürün grubunun kendi içerisindeki çeşitliliği, alternatifleri, geniş model, desen, renk seçenekleri değişen müşteri ihtiyaçlarına göre en uygun çözümü sunmaktadır.

Günden güne farklılaşan pazar ihtiyaçlarına göre her geçen gün yenilenen ürün grubu, müşterilerin güncel ihtiyaçlarına karşılık verebilirken aynı zamanda bu sirkülasyon müşteriler için yeni fırsatlar sunabilmektedir.

AkStar Tekstil sektördeki mazisi ve tecrübesiyle birlikte 45’ e yakın ülkeyle ticaret faaliyetlerini sürdürmektedir. Bu noktada farklı pazarlarda güçlü ticari birliktelikler kurup itibarını sağlam ve istikrarlı bir şekilde sürdürmeyi prensip edinen firma Eski Sovyet Bloğu ülkeleri basta olmak üzere; Kuzey ve Doğu Avrupa, Orta Doğu, Kuzey Afrika ve dünyanın farklı coğrafyalarından birçok partnerle işbirliği kurup dünyanın dört bir yanına AkStar güvencesi ve teminatıyla ürünler göndermekte, şubeler kurmakta ve yeni iş birlikleri içerisine girmektedir.

20 seneyi aşkın ihracat tecrübesiyle AkStar Tekstil; müşterilerine ihracat noktasında her türlü yardım ve desteği vermeye hazır ve arzuludur. Kapasitesini her geçen gün arttıran satış departmanı; Rusça, Arapça ve İngilizce başta olmak üzere birçok dilde gelişmiş iletişim becerileriyle müşterilerin ihtiyaçlarına en uygun çözümü bulmak konusunda hizmet vermektedir. Aynı zamanda satış ekibi periyodik olarak yurtdışı ziyaretleri gerçekleştirerek pazarların tüm ihtiyaçlarını yakından takip etmektedirler.AkStar Perde Teksil